کولر گازی ایستاده

کولرگازی ایستاده گری  GREE   در توان های مختلف به زودی در سراسر کشور

سفارش عمده و انبوه کولرگازی ایستاده و دیواری از کشور مبدا  تا تحویل در پروژه پذیرفته میشود .طیسص

راهنمای خرید کولر گازی ایستاده

 1. کولر اسپلیت های  ایستاده  قابل استفاده در هتل ها ، بانک ها ، فروشگاه ها ، رستوران ها ، دفاتر اداری و ….. می باشند.
 2. کولر اسپلیت اینورتر ایستاده با قابلیت  سرمایش سریع و توانایی صرفه جویی در مصرف برق تا ۷۰ % دارای رده انرژی +A می باشد .
 3. از دیگر ویژگی های این مدل می توان  به پرتاب ۴ جهته باد و وجود سنسور تشخیص حرکت و صفحه نمایش جادویی در آن  اشاره نمود.
 4. کولر اسپلیت ایستاده  دارای  گاز مبرد  از نوع R22  یا R410می باشد.
 5. .از دیگر ویژگی ها می توان به قدرت پرتاب فوق العاده زیاد۲۰ متری باد در ۴ جهت در  این مدل که موجب خنک کردن هوا به سرعت گردیده و این مدل را جهت استفاده در مناطق حاره ای و گرمسیری مناسب گردانیده است، اشاره نمود.
 6. کولر گازی اینورتر  با قابلیت سرمایش و گرمایش و توانایی صرفه جویی در مصرف انرژی تا ۶۰ % و پرتاب باد در ۴ جهت عرضه گردیده است.
 7. تمامی مدل های کولرهای گازی ایستاده مجهز به ریموت کنترل می باشند.
 8. قیمت کلیه کولرهای گازی ایستاده  ارائه شده   به روز بوده و تخفیف های مورد نظر مصرف کنندگان در این قیمت ها لحاظ گردیده است . بطوریکه این قیمت ها نیز شامل بخش تضمین بهترین قیمت سایت  می باشد.
 9. هریک از انواع مدل های کولرهای گازی ایستاده بصورت سفارشی و انبوه نیز قابل تامین است .
 10. همچنین گاز مبرد مورد استفاده در اسپلیت ایستاده ها سفارشی برحسب مدل متغییر و طبق سفارش مشتری انجام میگیرد .
 11. جهت برآورد ظرفیت کولر گازی یا اسپلیت مورد نیاز در شرایط آب و هوایی مانند تهران ، برای طبقات وسط ساختمان به ازاء هر مترمربع زیربنا حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ (BTU) و در طبقاتی که بالای آنها بام ساختمان است به دلیل تابش نور خورشید به سقف ، به ازاء هر مترمربع زیربنا بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ (بی تی یو) در نظر بگیرید.
 12. نصب و گارانتی انواع  کولر گازی ایستاده در سراسر ایران همراه با ۵ متر لوله رایگان است .
 13. کولر گازی اسپلیت ایستاده  دارای ۵ سال ضمانت تعویض کمپرسور و ۵ سال گارانتی قطعات فنی فقط توسط کارت ضمانت این شرکت می باشد .
 14. قبل از انتخاب و سفارش خرید هر یک از کولرهای گازی یا اسپلیت های فوق به موضوع تک فاز یا سه فاز بودن (Ø) برق مورد نیاز آن و همچنین آمپر (A) برق مصرفی آن با توجه به توان و مشخصات کنتور برق واحد خود دقت فرمائید.
 15. کلیه اسپلیت های ایستاده نیز مانند کولر های اسپلیت دیواری دارای پنل بیرونی با کمپرسور و فن مربوطه می باشند که لازم است قبل از نهایی کردن انتخاب اسپلیت ایستاده مورد نیاز , ابعاد پنل بیرونی آنرا جهت بررسی امکان نصب در بیرون از ساختمان با کارشناسان فروش دماتجهیز بررسی فرمائید.
 16. قطعات انواع کولر گازی و کولر اسپلیت  ژاپنی بوده و ممکن است مونتاژ آن در کشور های مختلف انجام پذیرد.
 17. قبل از نهایی کردن انتخاب اسپلیت مورد نیاز , ابعاد پنل بیرونی آنرا جهت امکان نصب آن در بیرون از ساختمان خود با کارشناسان فروش دماتجهیز بررسی فرمائید.
  در صورت خرید انواع کولر گازی از این سایت ازمزایای زیر برخوردار خواهید گردید :

 1. تحویل کالای آکبند و سالم در اسرع وقت
 2. گارانتی طلایی تعویض
 3. ارسال و حمل و نقل رایگان
 4. نصب رایگان توسط تکنسین های ماهر

 

 1. پس از خرید ، جهت استفاده از خدمات نصب رایگان و گارانتی دستگاه با شماره تلفن های خدمات مجاز درج شده  بر روی کارت گارانتی دستگاه تماس حاصل فرمائید.( لطفاً،  قبل از حضور نماینده خدمات پس از فروش مجاز، از باز نمودن درب کارتن دستگاه خودداری فرمائید(
 2. همچنین به منظور کاهش موثر مصرف برق در انواع کولر گازی ، دمای پنل داخلی را توسط ریموت کنترل روی عدد ۲۵ درجه سانتیگراد تنظیم نمائید.
 3. با نصب پوشش نامریی آنتی رفلکس و آنتی UV بر روی شیشه های آپارتمان از مصرف بی رویه انرژی به دلیل بار اضافی تشعشع گرمایی در تابستان و تشعشع سرمایی در زمستان جلوگیری نمایید .
 4. حداکثر طول لوله های رابط (مسی) بین پنل داخلی اسپلیت تا کندانسور بیرونی براساس ظرفیت بین ۱۰ تا ۲۵ متر می باشد.

قیمت کولرگازی ۱۲ هزار

قیمت کولرگازی ۱۸ هزار

قیمت کولرگازی ۲۴ هزار

قیمت کولرگازی ۳۰ هزار

قیمت کولرگازی ۳۶ هزار

 به کانال رسمی کولرگازی بانه در تلگرام بپیوندید ” کلیک کنید”

 کولرگازی اینورتر چیست ؟

فروشگاه کولرگازی بانه

کولرگازی خورشیدی….

راهنمای خرید کولرگازی ” کلیک کنید “